Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

www.baltijosbrasta.lt Baltijos brasta 20 metų

Vizualizacijos

Per ilgą darbinę patirtį esame įgudę greitai ir tiksliai paruošti mažesnės ar didesnės raiškos Vizualizacijas, kiekvienam naujam projektui.  Vizualus projekto pateikimas padeda priimti teisingus sprendimus prieš užsakant gaminius, įsitikinti dėl galutinio rezultato tinkamumo. Tokius projektus galėsite aptarti komandoje, atlikti greitas korekcijas ir patvirtinti galutinį vaizdą, kuris atitiks visos komandos lūkesčius.

Ruošiant nestandartinių sprendimų vizualizacijas skirtas namams, galėsite įsitikinti dėl spendimų būtinybes, atnešamos naudos ir galutinio vaizdo tinkamumo jūsų erdvėms.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.