Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

www.baltijosbrasta.lt Baltijos brasta 20 metų

Stiklinė varčia

Stiklo durys gali būti kelių skirtingų tipų, tad visuomet atitiks individualius jūsų poreikius ir maksimaliai derės prie jūsų interjero. Jos gali būti varstomos arba slenkančios, tvirtinamos su stakta arba berėmės. Stiklą galėsite rinktis skaidrų, matinį (baltą) arba tonuotą įvairiais atspalviais. Berėmių durų lankstai tvirtinami tiesiog prie stiklo: paruošiama siaura niša sienoje, į kurią tvirtinami stikliniai durų moduliai ir/ar pačios durys. Visuomet naudojame tik grūdintą stiklą, tad durys – saugios ir tvirtos.

  • 10mm storio saugus grūdintas stiklas.
  • Stiklo atspalviai: skaidrus, pilkas, rusvas, žalsvas, matinis.

Norėdami gauti išsamią informaciją apie šiuos sprendimus: kainas, brėžinius bei vizualizacijas, jūsų planuojamo projekto, rekomenduojame kreiptis į mus.

Šių sprendimų kaina prasideda nuo: 999 EUR

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.