Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

www.baltijosbrasta.lt Baltijos brasta 20 metų

Ornamentika

„Ornamentai kuria šiuolaikinį ir išskirtinį interjerą".

Jie turi du komponentus – elementą ir sistemą. Elementai gali būti labai paprasti: kvadratai, taškeliai, žiedeliai ir t. t. Elementai jungiami į formas, o formos – į sistemas. Ritmas ir proporcijos yra formų jungimo rezultatas", – teigia italų dizaineriai Klaudija ir Tomas Weilai.

*Kartu su Lietuvos dizaineriais esame sukūrę daug įvairių ornamentų. Jiems perkelti ant stiklo naudojame kokybišką, specialią ornamentikai skirtą lipnią plėvelę. Ji klijuojama stiklo pertvaros išorinėje pusėje. Šiais ornamentais dekoruojame visus mūsų tiek standartinius, tiek nestandartinius gaminius.

*Šilkografijoje piešinys ant stiklo perkeliamas naudojant šilko trafaretą ir užfiksuojamas ant jo grūdinant. Grūdinimo metu dažai ypač tvirtai sukimba su stiklu, todėl piešinys yra itin atsparus aplinkos poveikiui ir valymo metu esamai trinčiai.

 

Kabinos su ornamentikai skirta lipnia plėvele

 

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.