Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

www.baltijosbrasta.lt Baltijos brasta 20 metų

Nestandartiniai sprendimai

Būsto bei biurų sprendimai nuolat tobulėja, kasdien darosi vis įvairesni ir modernesni, todėl neatsilikti turi ir namų įranga. Siekiame skatinti individualų stilių ir nevaržyti kūrybiškumo, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti nestandartinių gaminių seriją. „Baltijos brasta" siūlomi nestandartiniai produktai gali būti montuojami net pačiuose moderniausiuose patalpose ar erdvėse. Per ilgus metus sukaupta patirtis leidžia užtikrinti, kad net ir nestandartiniai sprendimai bus ne mažiau patvarūs ir net funkcionalesni nei įprasto modelio prekės.

Nestandartiniai stiklai

Nestandartinės stiklai, kaip ir kiti „Baltijos brasta" siūlomi gaminiai, gali būti atvežti ir sumontuoti įmonės meistrų. Prekės gali būti užsakytos tiek internetu, tiek telefonu. Dėl konsultacijų ir matavimų galima tartis su įmonės vadybininkais visoje Lietuvoje. 

 Mūsų konsultantai, kurie konsultuoja telefonu, gali nemokamai atvykti atlikti matavimus ir patarti:

 

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.