Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

www.baltijosbrasta.lt Baltijos brasta 20 metų

DUK

1. Kaip užsiregistruoti matavimams?
Jei Jums reikalingas konsultavimas – matavimas vietoje, atsiųskite savo duomenis (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris) elektroniniu paštu matavimai@baltijosbrasta.lt arba skambinkite tel. nr. +370 678 53619

2. Kokie gamybos ir montavimo terminai?
Jei Jums tinkamas standartinis modelis, daugelį jų turime pagamintų sandėlyje. Pristatome per 3 d.d. tiesiai į namus. Kitus gaminius pagaminame per dvi savaites nuo užsakymo patvirtinimo. Montavimo paslauga yra užsakoma iš karto užsakant gaminį, tačiau tiksli montavimo data yra derinama, kai gaminys jau pilnai pagamintas. Nuo užsakymo patvirtinimo iki gaminio sumontavimo užtrunkame nuo 4 iki 5 savaičių.

3. Kur įsigyti Baltijos Brasta gaminių detalių?
Detales galima įsigyti tiesiogiai, adresu: Palemono g. 7B, Kaunas. Taip pat užsakymai priimami el. paštu: detales@baltijosbrasta.lt. Detalės parduodamos tik Baltijos Brasta klientams. Būtina pateikti užsakymo nr., užsakovą, jei neprisimenate, tuomet reikėtų atsiųsti dušo kabinos nuotrauką į detales@baltijosbrasta.lt.. Detalių pristatymas į vietą kainuoją – 5 Eur.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.