Baltijos brasta 20 metų
Prekių krepšelis
0 prekė(s)
PVC kampas su 6 mm tinkliuku langams 6470

PVC kampas su 6 mm tinkliuku langams 6470

61,70€
74,40€
Užduoti klausimą dėl produkto

Kampiniai profiliai su tinkleliu naudojami pastatų apšiltinimo sistemose tiksliam tinkavimo išbaigimui. Po tinkavimo ir dažymo darbų apsauginė plokštė turi būti nulenkta ir nulaužta tiksliai lygiagrečiai kampinio profilio atžvilgiu.

PVC kampas su 6 mm tinkliuku langams

Gaminio įranga:

Profilis gaminamas iš smūgiams, UV bei atmosferinėms sąlygoms atsparaus PVC. Stiklo audinio armatūra yra atspari šarmams ir pasislinkimui iš vietos.

Montavimo instrukcijos: 

  • Visi paviršiai turi būti sausi, nedulkėti ir nuriebalinti.
  • Nemontuokite jei medžiagos ir oro temperatūra yra žemesnė nei +5 °C arba aukštesnė nei +40°C.
  • Putų juosta naudojama tik su šiuo gaminiu kaip elastingas profilio/tinko ir durų ir langų rėmų sujungimas. Putų juosta gali sugerti tik dinaminius judesius dėl savo galimybės plėstis ir keisti matmenis.
  • Galimi pjūviai turi būti užsandarinti atskirai.

3 mm storio putų juosta yra pagaminta iš ultravioletiniams spinduliams ir atmosferiniam poveikiui atsparaus polietileno putų ir naudojama kaip elastingas sujungimas tarp profilio/tinko ir durų bei langų rėmų.

Nuimama apsauginė plokštė yra su iš anksto numatytu lūžio tašku.

Ant apsauginės plokštės yra priklijuota dvipusė juosta skirta pritvirtinti apsauginei plokštei apdailos ar dažymo darbų atlikimo metu.

Kampinius profilius rekomenduojame kirpti specialiomis PVC profiliams skirtomis žirklėmis. Norint palengvinti vėlesnį laikiklio pašalinimą, mes rekomenduojame apie 3 cm rodiklį nustatyti iš anksto nustatytame pertraukos taške profilio pabaigoje. Pabaigus tinkavimo ar dažymo darbus sparnas turi būti pritvirtintas prie juostos. Tada traukite jį nuo viršaus į apačią lygiagrečiai VWS kampiniam profiliui.

Montuodami kampinius profilius įsitikinkite, kad tarp profilio ir greta esančios konstrukcijos dalies (mūro ar izoliacinės plokštės) nėra tarpo. Kitaip yra pavojus, kad šį tarpą užpildys tinkas ar klijai, o tai gali pabloginti profilių funkcines charakteristikas arba dėl to jie gali tapti nenaudotinais.

Gaminio išmatavimai:

  • Profilio ilgis – 2,40 m;
  • Kiekis dėžutėje – 30 vnt.;
  • Spalva – geltona;
  • Akutės dydis – 6 mm

Laikymo sąlygos:

Laikymas vėsioje ir sausoje patalpoje

Laikymas ir transportavimas horizontalioje padėtyje.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.