Baltijos brasta 20 metų
Prekių krepšelis
0 prekė(s)
PVC kampas langams su 9 mm tinkleliu DYNAMIC 6448

PVC kampas langams su 9 mm tinkleliu DYNAMIC 6448

91,10€
109,49€
Užduoti klausimą dėl produkto

PVC kampinis profilis padeda užtikrinti tikslų vertikaliai orientuotų durų ir langų rėmų užbaigimą. Kompensatoriai naudojami kaip elastinga jungtis tarp profilio/tinko ir langų rėmų Po tinkavimo ir dažymo darbų apsauginė plokštė turi būti nulenkta ir nulaužta tiksliai lygiagrečiai kampinio profilio atžvilgiu.
PVC kampas langams su  9 mm tinkleliu

Gaminio įranga:

VWS kampiniai profiliai yra PVC profiliai, gaminami iš smūgiams, UV bei atmosferiniam poveikiui atsparaus PVC su kompensatoriais iš minkšto PVC. Ant apsauginės plokštės yra priklijuota dvipusė juosta skirta pritvirtinti apsauginei plokštei apdailos ar dažymo darbų atlikimo metu. Stiklo audinio armatūra yra atspari šarmams ir pasislinkimui iš vietos.

Montavimo instrukcijos: 

  • Visi paviršiai turi būti sausi, nedulkėti ir nuriebalinti.
  • Nemontuokite jei medžiagos ir oro temperatūra yra žemesnė nei +5 °C arba aukštesnė nei +40°C.
  • Kompensatorius gali kompensuoti +/- 2 mm poslinkius. Galimi galiniai pjūviai turi būti užsandarinti atskirai.

Kampinius profilius rekomenduojame kirpti specialiomis PVC profiliams skirtomis žirklėmis. Norint palengvinti vėlesnį laikiklio pašalinimą, rekomenduojame apie 3 cm rodiklį nustatyti iš anksto nustatytame pertraukos taške profilio pabaigoje. Pabaigus tinkavimo ar dažymo darbus sparnas turi būti pritvirtintas prie juostos. Tada traukite jį nuo viršaus į apačią lygiagrečiai profiliui.

Kampiniuose profiliuose putų juostelė naudojama tik kaip elastinga jungtis tarp profilio, tinko ir durų ar langų rėmo. Putų juosta gali atlaikyti tik dinaminius judesius atsižvelgiant į jos išsiplečiamumą ir išmatavimus. Priklausomai nuo montavimo, reikia pasirinkti tinkamą profilį, kad būtų išvengta tolesnės žalos. Jei nežinomi tikslūs būsimų poslinkių duomenys, turi būti pasirinktas profilis su didesnėmis poslinkio galimybėmis. Montuodami kampinius profilius įsitikinkite, kad tarp profilio ir greta esančios konstrukcijos dalies (mūro ar izoliacinės plokštės) nėra tarpo. Kitaip yra pavojus, kad šį tarpą užpildys tinkas ar klijai, o tai gali pabloginti profilių funkcines charakteristikas arba dėl to jie gali tapti nenaudotinais.

Gaminio išmatavimai:

  • Profilio ilgis – 2,60 m;
  • Kiekis dėžutėje – 30 vnt.;
  • Spalva – balta;
  • Tinkliuko dydis – 10 cm;
  • Akutės dydis – 9 mm

Laikymo sąlygos:

Laikymas vėsioje ir sausoje patalpoje

Laikymas ir transportavimas horizontalioje padėtyje


Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.