Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

www.baltijosbrasta.lt Baltijos brasta 20 metų
Prekių krepšelis
0 prekė(s)

Geosintetinės medžiagos

     Geosintetikos inžinerija per pastarąjį dešimtmetį padarė ypatingą pažangą tiek gamybos, tiek praktinio pritaikymo srityse. Dėl to geosintetika tapo pagrindinėmis ir įprastomis statybinėmis medžiagomis, kurios gali būti naudojamos statybai palengvinti, užtikrinti geresnį konstrukcijų veikimą ir sumažinti ilgalaikę priežiūrą atliekant įprastus civilinės inžinerijos darbus. Brasta Build projektams siūlo novatoriškus sprendimus bei geosintetines medžiagas. Remiantis rinkos pokyčiais bei mokslo atradimais, atsižvelgiant į projektų rangovų lūkesčius, nuolat atnaujiname bei papildome siūlomų produktų asortimentą.

Geosintetikos katalogas

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.