www.baltijosbrasta.lt Baltijos brasta 20 metų
Lengvos bei tvirtos

LTT Compact

LTT Compact

WC__Duso

"Super" investicija
Išskirtinio dizaino objektams

Paskirtis LTT Compact pertvaros naudojamos kai estetikai, kokybei ir eksploatavimui keliami aukščiausi reikalavimai.
Berėmė konstrukcija neapkrauna pertvarų nereikalingomis detalėmis, išryškina aukšto slėgio laminato grožį ir tvirtumą.

LTT Compact LTT Compact LTT Compact LTT Compact LTT Compact LTT Compact LTT Compact LTT Compact

Medžiagos. LTT Compact pertvaros yra gaminamos iš monolitinio 13 mm aukšto slėgio laminato, suteikiančio pertvaroms visas geriausias eksploatacines ir estetines savybes. Pertvarų paviršius lengvai valomas ir atsparus mechaniniams pažeidimams. Ypatinga plokštės struktūra ir nerūdijančio plienio furnitūra užtikrina pertvarų tvirtumą net esant "lengvesnei" (plonesnei) konstrukcijai. Užpildas  - atsparus vandeniui.

Durys su spyruokliniais lankstais  ir spyna,  turinčia indikaciją "laisva-užimta" .

Konstrukcija. Pertvarų aukštis nuo grindų – 2100 mm, tame tarpe kojelės aukštis – 120 mm. Fasado tarpinių sienelių ir atitvarų į gylį matmenis parenkame pagal patalpų išsidėstymą.

„Aukšto slėgio laminatas – nepamainoma medžiaga kokybiškoms WC ir dušų pertvaroms. Jis sudarytas iš ypatingai tvirtos, atsparios aplinkos veiksniams ir lengvai prižiūrimos polimerizuotos fenolio dervos. Aukšto slėgio laminate nėra kitoms plokštėms būdingų medžio drožlių, dulkių ar putų porų, todėl, net nuolat veikiant vandeniu ir šiluma, jo savybės nekinta, laminate nesikaupia drėgmė. Medžiaga visiškai netoksiška, atspari vandeniui, šilumai.


Galimos įvairios plokštės spalvos. Dėl spalvinės gamos prašome kreiptis.

LTT Compact


LTT Compact


Užsisakykite Susisiekite su mumis Sertifikatai Katalogas

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.