Atsiprašome, tačiau šiuo laikotarpiu klientų mūsų patalpose gyvai nekonsultuojame. Prašome kreiptis į mūsų partnerių salonus.

www.baltijosbrasta.lt Įsimintinos prekės (0) Lengvos bei tvirtos Garantija 7 metai

Servisas

 

Jei turite klausimų, norite, kad pas jus atvyktų konsultantas ir įvertintų situaciją bei pateiktų pasiūlymą, skambinkite mūsų konsultantams:

 

Konsultacija telefonu ar elektroniniu paštu bet kurioje patalpos įrengimo stadijoje yra nemokama. Skambinti: +370 67000511 arba užpildyti registracijos formą.

Montavimo paslaugą galite užsakyti: +370 67000511 arba užpildyti registracijos formą.

 

Matavimo paslaugos

UAB „Brasta Glass“ teikia nestandartinių dušo kabinų matavimo paslaugas. Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausią variantą, patars priimant sprendimus.

Matavimo darbai atliekami nemokamai. Paslaugą galite užsisakyti pas mūsų prekybos partnerius arba tiesiogiai. UAB „Brasta Glass“ prisiima atsakomybę už konsultavimo ir matavimo lape pateiktus gaminio matmenis. Pagal konsultavimo ir matavimo lape pateiktus duomenis gaminį galite užsisakyti pas Jums priimtiniausią mūsų prekybos partnerį.

Montavimo paslaugų kainos

UAB „Brasta Glass“ teikia montavimo paslaugas. Kvalifikuoti specialistai atveš ir kliento pageidaujamoje vietoje sumontuos* dušo kabiną ar sienelę.

Už atliktus montavimo darbus galima atsiskaityti iš anksto pavedimu ar atvykus montuotojams grynaisiais pinigais ar bankine kortele (montuotojai su savimi turi ir banko kortelių skaitytuvus). Visada už gaminius ir atliktus darbus išduodame dokumentus, kurie suteikia teisę į garantinį ir pogarantinį atliktų darbų remontą.

 

UAB „Brasta Glass“ dušo kabinų ir sienelių montavimo įkainiai**:

Standartinės dušo kabinos montavimas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių neriją – 140 EUR.

BOKSO tipo dušo kabinos montavimas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių neriją – 170 EUR.

Sienelės su durimis į nišą montavimas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių neriją – 130 EUR.

Dušo sienelių  DORA, EMA, DIJA montavimo kaina – 110 EUR, vonios sienelių montavimas - 90 EUR. Kuršių nerijoje - papildomai 35 EUR.

Nestandartinių gaminių montavimo kaina nurodoma montavimo metu, įvertinus gaminio sudėtingumą, sunkumą, užnešimo aukštą ir kitus lemiančius faktorius.

Papildomos dušo sienelės montavimas (jei kabina yra trijų ar keturių sienelių) – 20 EUR.

Dušo padėklo montavimas – 30 EUR. Medžiagos dušo padėklo pajungimui – 15 EUR. Padėklą pajungiame į tvarkingai paruoštą vietą. Kitų santechnikos darbų neatliekame.

Montavimo įkainiai taikomi darbams, atliekamiems darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Dėl kito laiko derinamasi atskirai, taikomas 35 EUR antkainis.

Dušo kabinos permontavimas - 150 EUR + panaudotų detalių kaina.

Senos dušo kabinos ar sienelės išvežimas utilizavimui - 40 EUR (jei atliekame permontavimo darbus objekte).


* Montavimo paslaugos teikiamos tik UAB “Brasta Glass” gaminiams.
**Kainos nurodytos gaminiui esant pas klientą ar vežant iš UAB “Brasta Glass” sandėlio.

Kaip užsisakyti kabiną
1 Išsirinkite kabinos modelį
2 Išsimatuokite matmenis, kokių išmatavimų kabinos Jums reikia. Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis, dėl nemokamo konsultavimo ir matavimų.
3 Susisiekite su kabinų tiekėju, užsisakykite gaminį. Partnerių sąraša čia
4 Sumontuojame Jums kabiną.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.