www.baltijosbrasta.lt Įsimintinos prekės (0) Lengvos bei tvirtos Garantija 7 metai

Ornamentika

„Ornamentai kuria šiuolaikinį ir išskirtinį interjerą".

Jie turi du komponentus – elementą ir sistemą. Elementai gali būti labai paprasti: kvadratai, taškeliai, žiedeliai ir t. t. Elementai jungiami į formas, o formos – į sistemas. Ritmas ir proporcijos yra formų jungimo rezultatas“, – teigia italų dizaineriai Klaudija ir Tomas Weilai.

Dušo kabinų ornamentika – tai išskirtinis vonios stilius. Dekoruota dušo kabina gali tapti originaliu vonios akcentu arba vieninga bendro interjero dalimi.

BERĖMEI DUŠO SIENELEI, dušo kabinoms VITA PLIUS ir SIMONA šiais metais sukūrėme ornamentą MANDALA. Šiam raštui pradėjome taikyti patikimą rašto perkėlimo ant stiklo metodą šilkografiją.

Šilkografijoje piešinys ant stiklo perkeliamas naudojant šilko trafaretą ir užfiksuojamas ant jo grūdinant. Grūdinimo metu dažai ypač tvirtai sukimba su stiklu, todėl piešinys yra itin atsparus aplinkos poveikiui ir valymo metu esamai trinčiai.

Kartu su Lietuvos dizaineriais esame sukūrę ir daugiau ornamentų. Jiems perkelti ant stiklo naudojame kokybišką, specialią ornamentikai skirtą lipnią plėvelę. Ji klijuojama iš kabinos išorinės pusės. Šiais ornamentais dekoruojame visus mūsų tiek standartinius, tiek nestandartinius gaminius.

Gaminys su ornamentika kainuoja 269 EUR brangiau. Dekoruojame tik berėmes dušo kabinas ir sieneles.

 

Kabinos su ornamentikai skirta lipnia plėvele

 

Kaip užsisakyti kabiną
1 Išsirinkite kabinos modelį
2 Išsimatuokite matmenis, kokių išmatavimų kabinos Jums reikia. Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis, dėl nemokamo konsultavimo ir matavimų.
3 Susisiekite su kabinų tiekėju, užsisakykite gaminį. Partnerių sąraša čia
4 Sumontuojame Jums kabiną.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.