Įsimintinos prekės (0) Lengvos bei tvirtos Baltijos brasta 20 metų

Nestandartinės dušo kabinos

Būsto sprendimai nuolat tobulėja, kasdien darosi vis įvairesni ir modernesni, todėl neatsilikti turi ir namų įranga. Vonios kambarys taip pat nėra išimtis. Siekiame skatinti individualų stilių ir nevaržyti kūrybiškumo, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti nestandartinių gaminių seriją. „Baltijos brasta" siūlomi nestandartiniai produktai gali būti montuojami net pačiuosemoderniausiuose vonios kambariuose. Per ilgus metus sukaupta patirtis leidžia užtikrinti, kad net ir nestandartinės dušo kabinos bus ne mažiau patvarios ir net funkcionalesnės nei įprasto modelio prekės.

Nestandartinės dušo kabinos - kaip įsigyti

Nestandartinės dušo kabinos, kaip ir kiti „Baltijos brasta“ siūlomi gaminiai, gali būti atvežti ir sumontuoti įmonės meistrų. Prekės gali būti užsakytos tiek internetu, tiek telefonu. Dėl konsultacijų ir matavimų galima tartis su įmonės vadybininkais visoje Lietuvoje. Nestandartines dušo kabinas įsigyti galite iš bet kurio mūsų partnerio, bet kurioje, Jums patogiausioje, šalies vietoje.

Nestandartiniai gaminiai

Nestandartinių dušo kabinų ir sienelių serija – didžiausias mūsų, kaip gamintojų, išskirtinumas. Beveik visi mūsų gaminami dušo kabinų ir sienelių modeliai gali būti pagaminti prisitaikant prie Jūsų poreikių ir norų. Esame įgudę realizuoti ir ypač sudėtingus sprendimus nišose, itin erdvias kabinas su papildomomis sienelėmis, rasti sprendimus mažuose vonios kambariuose. Mūsų praktinė patirtis leidžia ne tik programiškai įvetinti projektuojamos kabinos stabilumą, patikimumą ir estetiką. Be to, mūsų kainininkuose rasite visų nestandartinių gaminių kainas.

 

Gaminius galite įsigyti pas bet kurį Jūsų regione dirbantį mūsų prekybos partnerį.

Mūsų konsultantai, kurie konsultuoja telefonu, gali nemokamai atvykti atlikti matavimų ir patarti:

  • Konsultavimas ir matavimas Vilniaus regione - vadybininko mob. tel. 8-620-38836
  • Konsultavimas ir matavimas visoje Lietuvoje - vadybininko mob. tel. 8-620-59149
  • Užsakymų priėmimas - vadybininko tel. (37) 457021

Vienas mūsų pirkėjas pasakė, kad šios kabinos tokios erdvios, kad jose galima šokti…

Ar kada bandėte šokti dušo kabinoje? O ar galima? Pabandykit...

Nestandartinės dušo kabinos - net išrankiausiems

Nestandartinės dušo kabinos gaminamos už nedidelį papildomą mokestį. Tai labai patogus ir praktiškas sprendimas tuo atveju, jei įprasti modeliai netinka arba klientas pageidauja kitokio dizaino. Didžiausias nestandartinių dušo kabinų privalumas - jos idealiai išnaudoja skirtą vietą (galbūt tradicinis pasiūlymas keliais centimetrais per aukštas ar per platus) atitinka estetinius reikalavimus (gali prasidėti ir baigtis lygiai su vonios plytelių siūlėmis) gali patenkinti individualius poreikius (itin didelės dušo kabinos). Suburta profesionalų komanda garantuoja, jog prekė bus pagaminta tiksliai pagal nurodytus matmenis, o Jums pageidaujant gali patys atvykti ir išmatuoti numatytą vietą. Matuotojai ir montuotojai prisiima visą atsakomybę, kad Jūsų užsakytos nestandartinės dušo kabinos bus įrengtos kokybiškai ir funkcionuos nepriekaištingai.

Nestandartinės dušo kabinos vonios kambaryje

Be abejonės, dažniausiai tokio tipo dušo kabinos montuojamos neįprasto išdėstymo vonios kambariuose. Patyrę įmonės „Baltijos brasta“ specialistai patars gaminio modelį, kuris būtų tinikamiausias tiek itin mažuose vonios kambariuose, tiek kuriant labai erdvią dušo kabiną. „Baltijos brasta“ siūlomos nestandartinės dušo kabinos nėra apribotos jokiais gamybos reikalavimais, kaip ir įprasti gaminiai jos gali būti tiek varstomomis, stumdomosiomis ar net pakeliamomis durimis, su rėmu arba be jo. Visas sąlygos diktuoja kliento vonios kambario išdėstymas.

IŠPARDUOTUVĖ
IŠPARDUODAMOS  NESTANDARTINĖS DUŠO KABINOS IR SIENELĖS.
VISŲ GAMINIŲ YRA TIK PO 1 VNT.!
DAUGIAU INFORMACIJOS APIE IŠPARDUOTUVĖS MODELIUS IR KAINAS
rasite čia

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.