www.baltijosbrasta.lt Įsimintinos prekės (0) Lengvos bei tvirtos Baltijos brasta 20 metų

Dušo kabinų kolekcija CHARIZMA

Charizma – tai sugebėjimas žavėti, atkreipti  žmonių dėmesį  ir savo talentu tarnauti žmonėms.  Kadangi nauja dušo kabinų kolekcija labai atitinka „charizmos“ apibrėžimą, todėl ją taip ir pavadinome.

Kabinas pavadinome karalienių vardais, nes kiekviena monarchė yra charizmatiška – kiekviena iš jų savaip traukia ir žavi žmones. Dušo kabinos sukurtos sujungus kelių šalių patirtis, pavyzdžiui, lenktas stiklas – iš Prancūzijos, lankstai  – iš Vokietijos, tarpinės – iš Italijos.

Esminė kolekcijos naujovė – lenkto stiklo dizainas ir lankstuose naudojamas magnetas. 

Dėl lenkto stiklo dušo kabinos atrodo lengvos ir švelnios.

Kadangi lankstuose naudojamas magnetas, kabina įgyja šiuos privalumus:

  • ja malonu naudotis, nes durys pačios užsidaro iš bet kokios padėties;
  • ja patogu naudotis, nes kabinos durys atsidaro daug lengviau;
  • lengvesnė visa dušo kabinos konstrukcija.

Lenktas stiklas, magnetas lankstuose bei jų dizainas, suderintas su  kita dušo kabinos furnitūra (stiklo laikikliais ir rankenėlėmis), sukuria darnų, vieningą ir charizmatišką dušo kabinos vaizdą.

Jūsų didenybe, tik po Jūsų!

 

      

Kaip užsisakyti kabiną
1 Išsirinkite kabinos modelį
2 Išsimatuokite matmenis, kokių išmatavimų kabinos Jums reikia. Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis, dėl nemokamo konsultavimo ir matavimų.
3 Susisiekite su kabinų tiekėju, užsisakykite gaminį. Partnerių sąraša čia
4 Sumontuojame Jums kabiną.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.