www.baltijosbrasta.lt Įsimintinos prekės (0) Lengvos bei tvirtos Garantija 7 metai

Aukso spalvos furnitūra

DUŠO KABINOS SU AUKSO SPALVOS FURNITŪRA

Aukso spalvos furnitūra padengta atsparia trinčiai ir aplinkos poveikiui medžiaga, todėl nenusitrina ir tarnaus ilgai. Aukso spalvos furnitūrą naudojame tik HARMONIJOS dušo kabinų kolekcijai. Nes šios kolekcijos dušo kabinų moderni forma ir elegancija labiausiai dera su aukso spalvos furnitūra.

Galimos dušo kabinos su aukso spalvos furnitūra:  
Vita, Vita plius.

Galimos dušo sienutės su aukso spalvos furnitūra: 
Gunda, Gunda plius ir Gaja.

Dušo kabinos su aukso spalvos furnitūra, lyginant su chromuotos furnitūros modeliais, pabrangsta 129 EUR, o sienutės – 99 EUR T.y., kad suskaičiuotumėte gamino su aukso spalvos furnitūra kainą, imkite atitinkamo gaminio su chromuota furnitūra kainą ir prie jos pridėkite 129 EUR, jeigu tai kabina, ir 99 EUR, jeigu tai sienelė.

 

Kolekcijos „AKROBATĖ“ dušo kabinos su aukso spalvos furnitūra

Aukso spalvos furnitūra yra padengta trinčiai ir aplinkos poveikiui atsparia medžiaga, todėl ji nenusitrina ir ilgai tarnauja.

Šios spalvos furnitūrą naudojame jau ir AKROBATĖS dušo kabinų kolekcijoje. Kadangi šios kolekcijos dušų kabinų forma spinduliuoja elegancija, prie jų labiausiai dera auksaspalvė furnitūra. 

Dušo kabinos su aukso spalvos furnitūra pabrangsta 129 €, o sienutės – 99 €.

Aukso spalvos furnitūra gaminami tik šie Akrobatės gaminiai:

- dušo kabinos Viktorija, Kristina, Katarina.
- dušo ir vonios sienelės Gerda, Rita ir Maja.

VITA PLIUS (su aukso spalvos furnitūra)
Premium klasės berėmė keturkampė dušo kabina su pagalbine sienute. Idealiai tinka apribotoms erdvėms. Puikiai dera su tamsintu rudai stiklu
Nuo 788,00 €
Plačiau
Kaip užsisakyti kabiną
1 Išsirinkite kabinos modelį
2 Išsimatuokite matmenis, kokių išmatavimų kabinos Jums reikia. Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis, dėl nemokamo konsultavimo ir matavimų.
3 Susisiekite su kabinų tiekėju, užsisakykite gaminį. Partnerių sąraša čia
4 Sumontuojame Jums kabiną.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.