Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.
LT RU EN
Savitarna

Geros žinios „Brasta Glass" klientams – gaminių garantija pratęsiama iki 7 metų
2021.06.23

Geros žinios „Brasta Glass" klientams – gaminių garantija pratęsiama iki 7 metų

Stiklo gaminius verslui ir valstybinėms institucijoms siūlanti kompanija „Brasta Glass" žengė didelį žingsnį kokybės užtikrinimo srityje. Nuo š.m. liepos 19 d. savo gaminiams suteiks net 7 metų komercinę garantiją – iki šiol jos trukmė siekė 2 metus.

„Nuolat peržiūrime savo gamybos procesus, kad klientams galėtume pasiūlyti tik aukščiausios kokybės gaminius. Savo produktų patvarumu ir kokybe esame ypač įsitikinę, tad kokybės kartelę iškeliame dar aukščiau ir stipriai išplečiame produktams suteikiamos garantijos laikotarpį. Tai dar vienas įsipareigojimas mūsų klientams – norime užtikrinti, kad mūsų gaminiai savo funkciją tinkamai atlieka ilgus metus", – sako Tamaš Jočionis, „Brasta Glass" direktorius.

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nurodo, jog remiantis Civiliniu kodeksu, bet kokiai prekei turi būti suteikiama mažiausiai 2 metų garantija nuo prekės įsigijimo dienos. Papildomai šį laikotarpį gamintojai gali išplėsti atsižvelgdami į savo gaminių patikimumą ir suteikdami jiems komercinę garantiją.

Dėl naujo „Brasta Glass" įsipareigojimo, kompanijos klientai dėl prekės trūkumų į gamintoją galės kreiptis net per 5 metais ilgesnį laikotarpį, nei privalomai numatoma įstatymų.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.