LT RU EN
Baltijos brasta 20 metų

Apie mus

UAB „Baltijos Brasta“ buvo įkurta 1996 metais. Bendrovės būstinė yra Kaune. Kituose Lietuvos ir užsienio šalių miestuose mums atstovauja patikimi ir patyrę partneriai. Ypatingi, ilgalaikiai ryšiai mus sieja su Suomija, iš kurios mūsų įmonė veiklos pradžioje pasisėmė daug patirties, naujų idėjų ir su kuria glaudžiai bendradarbiaujame. 1999 m. Ukrainoje pradėjo veikti mūsų dukterinė kompanija „Baltijos Brasta Ukraine“. Savo produkciją eksportuojame į Baltijos, Skandinavijos šalis, Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą.  „Baltijos Brasta“ sėkmingai darbuojasi keliose, visiškai skirtingose verslo srityse. 

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys:

  • dušo kabinų ir tualeto, biuro pertvaros
  • pakavimo medžiagų gamyba ir prekyba
  • statybinių medžiagų prekyba

 

Kompanijos išskirtinumas – skirtingų produktų pateikimas vartotojams, aukščiausios kokybės ir patikimumo užtikrinimas. Tai pasiekiama gerai įsigilinus į kiekvieną sritį bei bendradarbiaujant su patikimais partneriais Lietuvoje ir užsienyje. Daugelį produktų Lietuvos rinkai pasiūlėme pirmieji. Atsižvelgdami į didėjančius vartotojų poreikius, nuolat ieškodami ir priimdami naujus iššūkius, sparčiai plečiame savo veiklą. 

Aktyvus dalyvavimas pasaulinėse parodose, seminaruose, verslo susitikimuose suteikia dar daugiau patirties tobulėti. Esame vieni iš Lietuvos stogdengių asociacijos steigėjų, JAV stogdengių, Lietuvos pakuotojų asociacijų nariai. 2006 m. įstojome į Europos tūtų gamintojų asociaciją. 

Mūsų įmonėje dirba jauni, kvalifikuoti žmonės, kurie yra didžiausias mūsų kompanijos turtas ir pasididžiavimas. Jų atsidavimas darbui, pastangos pateikti vartotojui tik kokybiškus produktus, didina mūsų klientų skaičių. 

Džiaugiamės turėdami puikius ir patikimus verslo partnerius beveik visose Europos šalyse. Daugiau nei 15 mūsų įmonės veiklos metų bendradarbiaujame su užsienio kompanijomis, veikiančiomis nuo Pietryčių Azijos iki JAV.

Manome, kad bendromis pastangomis toliau gerinsime mūsų teikiamų paslaugų bei produktų kokybę. Tikimės, kad mūsų partnerių skaičius ir toliau intensyviai didės, o Lietuvos rinkai galėsime pasiūlyti naujų produktų bei paslaugų.

 

Technologinių inovacijų diegimas UAB „Baltijos brasta“

UAB „Baltijos brasta“ įgyvendina iš dalies Europos regionines plėtros fondo lėšomis finansuojamą projektą „Technologinių inovacijų diegimas UAB „Baltijos brasta“ .

Projekto veiklos: naujų inovatyvių įrengimų įsigijimas.

UAB „Baltijos brasta“ yra sėkmingai Lietuvos ir eksporto rinkose veikianti įmonė. Pagrindinė gamybinė veikla yra popieriaus pakavimo gaminių (tūtų ir kampuočių) gamyba, dušo kabinų ir pertvarų gamyba. Šiuo metu gamybos proceso metu patiriamos didelės žaliavų bei elektros energijos sąnaudos, taip pat susidaro atliekos, kurių dalies negalima perdirbti.

Projekto tikslas – įsigyti modernius įrengimus ir pradėti gaminti atnaujintus bei naujus produktus, tokiu būdu reikšmingai praplečiant gaminių asortimentą. Įsigyjami efektyvūs įrengimai padidins darbo našumą, apdorojimo tikslumą. Tai leis pagerinti popieriaus bei kitų žaliavų išeigą, sumažinti atliekų kiekius ir sudarys sąlygas taupyti elektros energiją.

Šis projektas vykdomas pagal 2014 - 2020 metų Europos Sąjungos fondu investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Eco-inovacijos LT+“.

Priemonės tikslas: skatinti labai mažas įmones, mažas įmones ir vidutines įmones diegti technologines ekoinovacijas, siekiant sumažinti neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes.

Projektui įgyvendinti skirtos Europos regionines plėtros fondo lėšos.
Projekto biudžetas:  894 016,07 Eur;
Projekto finansavimas: 312 905,62 Eur.

Planuojama projekto veiklų pabaiga: 2020 metai.

           

Medinių namų gamintojų asociacijos sertifikatas Medinių namų gamintojų asociacijos sertifikatas
Penkis metus turime aukštą kredito reitingą (2016) Penkis metus turime aukštą kredito reitingą (2016)
Sertifikatas patvirtinantis vadybos sistemos atitiktį Sertifikatas patvirtinantis vadybos sistemos atitiktį
Sertifikatas patvirtinantis įmonės aukštą kreditingumo reitingą Sertifikatas patvirtinantis įmonės aukštą kreditingumo reitingą

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.